Vitaker – matu atjaunošana un taisnošana

“Vitaker London”

“Vitaker London” ir Eiropas uzņēmums, kas atrodas Anglijā un darbojas jau kopš 2008. gada.

Lai gan uzņēmums ir 100% Eiropas, produkti galvenokārt tiek izstrādāti Brazīlijā, un šai valstij ir lieliska reputācija augstvērtīgu matu kopšanas produktu izstrādē un kvalitātē.
Vitaker apvieno labāko - augsto pakalpojumu līmeni Eiropā un pārsteidzošas un dabīgas sastāvdaļas no Brazīlijas (piemēram, lietus mežu rieksti, sēklas un eļļas no Amazones mežiem). Uzņēmuma politika paredz dabisko komponentu izmantošanu ražošanā. Izmantojot visu Dienvidamerikas faunas bagātību, Vitaker ir radījis milzīgas efektivitātes līdzekļus matu iztaisnošanai, apstrādei un atjaunošanai.
Visi Vitaker produkti tiek ražoti Brazīlijā, ievērojot visstingrākos kvalitātes noteikumus un visi ir pārbaudīti, kā arī apstiprināti UK/ES saskaņā ar veselības un drošības standartiem.
Pateicoties Vitaker ātrai un ilgtspējīgai izaugsmei, Vitaker produktus var atrast vairāk nekā 20 Eiropas valstīs, Krievijā un Austrumeiropā.

“Vitaker Latvija”

Vitaker Latvija ir “Vitaker London” profesionālas matu kosmētikas vienīgais tiešais izplatītājs Latvijā.

Profesionāliem meistariem un saloniem piedāvājumā ir plašs klāsts ar matu taisnošanas, atjaunošanas un rekonstrukcijas sastāviem, kā arī ir pieejami profesionālie matu kopšanas līdzekļi efektīvai ikdienas matu kopšanai.
Vitaker spēj parūpēties par visiem matiem!

Vitaker saviem klientiem piedāvā augstākā līmeņa kosmētiku dziļai, intensīvai, saudzīgai un veselīgai matu kopšanai, kā arī kvalitatīvus līdzekļus matu iztaisnošanai. 
Šis angļu uzņēmums jau ir pazīstams kā dabiskas kosmētikas piegādātājs, kas palīdz saudzīgi kopt matus.
Produktu līnijā ietilpst pārbaudīti un pieprasīti profesionālie sastāvi matu iztaisnošanai, nogludināšanai un atjaunošanai. 
Speciālisti ir apstiprinājuši, ka tie maigi un iedarbīgi pārveido un uzlabo matu stāvokli. 
Pircēju - profesionāļu izvēlei tiek piedāvāti efektīvi līdzekļi matu iztaisnošanai, visi iespējamie maisījumi (matu botox, maskas) un citi līdzīgi līdzekļi matu ārstēšanai, iztaisnošanai un atjaunošanai, kuriem piemīt izteikts terapeitisks efekts.

Seko mums:

 Facebook: Vitaker Latvija  

 Instagram: @vitaker_latvija 

389253605661577